Nasi mali podopieczni dowiedzieli się jak wyglądają owoce kakaowca i z czego robi się czekoladę. Dzieci poznały z czego składa się czekolada oraz wcieliły się w rolę artystów i udekorowały swoją pralinkę. Na koniec wzięły udział w sesji fotograficznej wcielając się w rolę cukiernika. Były to bardzo słodkie zajęcia.

Święto Mamy i Taty
W grupie Żabki najmłodsze przedszkolaki świętowały razem ze swoimi rodzicami.







