Dzień Dziecka to piękna tradycja, która ma na celu podkreślenie znaczenia dzieciństwa, radości oraz wspólnego spędzania czasu. Każde dziecko może poczuć się wyjątkowo i spędzić ten dzień w miłej atmosferze. W naszej placówce Rada Rodziców zorganizowała dla swoich pociech zabawy. Obchody Dnia Dziecka w naszym przedszkolu były pełne radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych. Nie zabrakło również tańców, muzyki, balonów i kolorowych tatuaży. Na dzieci czekało również spotkanie z alpakami i lody. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Święto Mamy i Taty
W grupie Żabki najmłodsze przedszkolaki świętowały razem ze swoimi rodzicami.







