
Święto Mamy i Taty
W grupie Żabki najmłodsze przedszkolaki świętowały razem ze swoimi rodzicami.
Ułatwienia dostępu


W grupie Żabki najmłodsze przedszkolaki świętowały razem ze swoimi rodzicami.

W grupie Pszczółki odbyła się uroczystość płynąca z serca związana z obchodami Dnia Mamy i Taty.

Dwie grupy z naszego przedszkola wyruszyły na przygodę do Rancza „Przytulna Zagroda” na spotkanie z naturą.

Grupa Sowy razem z p. Aliną odwiedziła koleżanki i kolegów z drugiego budynku przedszkola.

Grupa Kotki wzięła udział w warsztatach florystycznych. Dzieci zamieniły się w prawdziwych florystów.

Grupa Tygryski z okazji Dnia Dziecka otrzymała zaproszenie na lody do lodziarni Państwa Zmudziejewskich.

Dzieci z grupy Pieski wybrały się na wizytę do Punktu Informacji Turystycznej w Koronowie. Dowiedziały się wielu ciekawych informacji o mieście, w którym mieszkają.