Nasze 3 latki: Pieski i Tygryski, uczestniczyły w wycieczce do kina, podczas której dzieci zwiedził kino i dowiedziały się w jaki sposób film pojawia się na ekranie. Mali smakosze poznali tajniki produkcji pysznego popcornu. Zwieńczeniem wycieczki był seans “Blue”. Dzieci z wielkim zaciekawieniem uczestniczyły we wszystkich atrakcjach wyjazdu. Już sam przejazd autobusem stał się nie lada atrakcją. Dzieci wróciły z uśmiechem, bogatsze o nowe doświadczenie i chętne do kolejnych przygód.

Święto Mamy i Taty
W grupie Żabki najmłodsze przedszkolaki świętowały razem ze swoimi rodzicami.







