Ułatwienia dostępu

Moja pierwsza wizyta w kinie

27 kwietnia nasze przedszkolaki wyruszyły na kolejną przygodę - tym razem do Multikina w Bydgoszczy.

Nasze 3 latki: Pieski i Tygryski, uczestniczyły w wycieczce do kina, podczas której dzieci zwiedził kino i dowiedziały się w jaki sposób film pojawia się na ekranie. Mali smakosze poznali tajniki produkcji pysznego popcornu. Zwieńczeniem wycieczki był seans “Blue”. Dzieci z wielkim zaciekawieniem uczestniczyły we wszystkich atrakcjach wyjazdu. Już sam przejazd autobusem stał się nie lada atrakcją. Dzieci wróciły z uśmiechem, bogatsze o nowe doświadczenie i chętne do kolejnych przygód.

WIĘCEJ INFORMACJI

Dzień Mamy i Taty w Skrzatach

Bardzo wzruszająca uroczystość odbyła się w grupie Skrzaty. Pani Agnieszka razem z dziećmi zaprosiła rodziców do wspólnego świętowania.

Wyjście na lody

Grupa Tygryski z okazji Dnia Dziecka otrzymała zaproszenie na lody do lodziarni Państwa Zmudziejewskich.