Już niedługo część naszych przedszkolaków rozpocznie przygodę z edukacją w murach szkoły. Aby rozwiać obawy dzieci i zaznajomić je z obyczajami panującymi w zerówce, grupa Pszczółki razem ze swoimi Paniami wybrała się w gościnę do grupy 0B. Wychowawca P. Agnieszka Stefańska przygotowała dla dzieci ciekawe aktywności oraz oprowadziła po budynku szkoły. Pierwsze koty za płoty.

Święto Mamy i Taty
W grupie Żabki najmłodsze przedszkolaki świętowały razem ze swoimi rodzicami.







