Organizatorem projektu jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy we współpracy z Wydziałem Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Bydgoszczy. Celem projektu jest działanie na rzecz kształtowania postaw proekologicznych dzieci od najmłodszych lat. W tym miesiącu przywędrował do nas ul, dzięki któremu poznaliśmy życie pszczół. Dowiedzieliśmy się jak możemy pomóc pszczołom oraz co dobrego zrobić dla środowiska.

Święto Mamy i Taty
W grupie Żabki najmłodsze przedszkolaki świętowały razem ze swoimi rodzicami.







