2 i 3 marca w obu budynkach naszego przedszkola odbywały się warsztaty fotograficzne. Dzieci dowiedziały się jakie są rodzaje aparatów oraz w jaki sposób powstaje zdjęcie. Mogły również własnoręcznie wykonać zdjęcie aparatem natychmiastowym i podziwiać efekty swojej pracy. Na koniec zajęć dzieci uczestniczyły w sesji fotograficznej i otrzymały dyplomy za uczestnictwo.

Święto Mamy i Taty
W grupie Żabki najmłodsze przedszkolaki świętowały razem ze swoimi rodzicami.







