Grupa Tygryski uczestniczyła w zajęciach przyrodniczych podczas których dzieci dowiedziały się z jakich części składa się roślina oraz jakie muszą zostać spełnione warunki do wzrostu roślin. Oczywiście nic tak nie pomaga w przyswajaniu wiedzy jak działanie przez doświadczanie. Dzieci zakasały więc rękawy i podjęły się założenia w sali uprawy. Zasiały nasionka, posadziły cebulę, codziennie prowadzą obserwacje i czekają na efekty. Mali ogrodnicy pełni dumy i lekko przybrudzeni 😊 mogą być zadowoleni ze swojej pracy.

Święto Mamy i Taty
W grupie Żabki najmłodsze przedszkolaki świętowały razem ze swoimi rodzicami.







