Podczas wycieczki przedszkolacy mogły nakarmić zwierzęta: osiołka, kozy i alpaki. Dzieci obserwowały pod lupami prawdziwe okazy dżdżownic. Dodatkowo odwiedziły skansen – izbę z dawnych lat, poznały sprzęty i warunki życia ludzi dawniej. Pieski i Tygryski siedząc na wozie usłyszały historię o etapach powstawania kurczątka w jajku. Był też czas na piknik i zabawy na świeżym powietrzu, a także pranie na dawnych tarkach w metalowych wanienkach. Bogatsi o nowe doświadczenia – 3 latki wróciły uśmiechnięte do przedszkola.

Święto Mamy i Taty
W grupie Żabki najmłodsze przedszkolaki świętowały razem ze swoimi rodzicami.







