Ułatwienia dostępu

Wycieczka do ZOO

Dzieci z grup: „Misie” i „Pieski” wybrały się na wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego w Bydgoszczy. Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu radosnych chwil.

Podczas wycieczki dzieci uczestniczyły w ciekawych warsztatach edukacyjnych „Z rysiem”, dzięki którym mogły lepiej poznać zwyczaje i życie zwierząt. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały mieszkańców ogrodu zoologicznego oraz spędziły czas na wspólnym odkrywaniu świata przyrody. To kolejne nowe i niezapomniane doświadczenie dla dzieci.

WIĘCEJ INFORMACJI

Dzień Mamy i Taty w Skrzatach

Bardzo wzruszająca uroczystość odbyła się w grupie Skrzaty. Pani Agnieszka razem z dziećmi zaprosiła rodziców do wspólnego świętowania.

Wyjście na lody

Grupa Tygryski z okazji Dnia Dziecka otrzymała zaproszenie na lody do lodziarni Państwa Zmudziejewskich.