23 marca Zajączki wybrały się do Biblioteki Miejskiej. Poznały tam Panią Wiosnę i jej zagadki oraz posłuchały kilka książek o tematyce wiosennej. Poćwiczyły motorykę małą, a przede wszystkim świetnie się bawiły.

Święto Mamy i Taty
W grupie Żabki najmłodsze przedszkolaki świętowały razem ze swoimi rodzicami.







