Celem zajęć pt. „Kosmos w słoiku” było rozwijanie wyobraźni i kreatywności, ćwiczenie motoryki małej, poznawanie tematyki kosmosu i planet oraz rozwijanie umiejętności pracy krok po kroku. Dzieci wkładały warstwami watę do słoika, dodając kolorową wodę i brokat, tworząc galaktykę. Kolejne kolory stworzyły efekt kosmicznej mgławicy. Dzieci zaprezentowały swoje słoiki i opowiedziały, jakie planety lub gwiazdy znajdują się w ich kosmosie.

Święto Mamy i Taty
W grupie Żabki najmłodsze przedszkolaki świętowały razem ze swoimi rodzicami.







