W związku z majowymi świętami: Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Narodowym Świętem 3 maja, nasze przedszkolaki wzięły udział w patriotycznym wydarzeniu. Rodzice chętnych dzieci przygotowali swoje pociechy do recytacji wierszy. Uczestnicy konkursu mimo niewielu lat w przejmujący sposób zaprezentowali utwory o tak dostojnej tematyce. Przedszkolaki otrzymały dyplomy i upominki.

Święto Mamy i Taty
W grupie Żabki najmłodsze przedszkolaki świętowały razem ze swoimi rodzicami.







