Maj to miesiąc, w którym obchodzi się Dzień Strażaka. Grupa Żabki wybrała się na wycieczkę do Remizy Strażackiej w Koronowie. Dzieci zapoznały się wyposażeniem wozu strażackiego, ubiorem strażaka, miały okazję „gasić pożar” prawdziwym wężem strażackim. Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków były najlepszą pozytywną oceną tej wycieczki jaką tylko można dostać.

Święto Mamy i Taty
W grupie Żabki najmłodsze przedszkolaki świętowały razem ze swoimi rodzicami.







