13.X. 2013 - SPORTOWA NIEDZIELA

październik 13, 2013

Podsumowaniem projektu sportowego "Tydzień Ruchu" była SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKA. Na Hali Sportowo-Widowiskowej w Koronowie spotkali się przedstawiciele władz Koronowa, organizatorzy, nauczyciele i opiekunowie szkół i przedszkoli gminy Koronowo oraz najważniejsi uczestnicy imprezy - Przedszkolaki wraz z rodzicami.

Konkurencje sportowe odbywały się w dwóch grupach wiekowych: 4-latki i 5,6 latki. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody. Wspaniali kibice podtrzymywali sportowców na duchu i zagrzewali ich do walki. W wolnej chwili można było posilić się pysznymi wypiekami rodziców oraz nabyć los w loterii fantowej. Na hali panowała wesoła atmosfera, przesiąknięta zdrową rywalizacją sportową.

Obraz 024Obraz 025Obraz 032Obraz 035Obraz 066Obraz 123Obraz 159Obraz 165Obraz 175