RADA RODZICÓW

RADA RODZICÓW to organ naszego przedszkola, który tworzą przedstawiciele rodziców poszczególnych grup przedszkolnych.

W celu wspierania statutowej działalności przedszkola Rada Rodziców może gromadzić fundusze z dobrowolnych składek rodziców oraz innych źródeł. Ze zgromadzonych środków fundujemy nagrody na konkursy, puchary, medale, dyplomy, upominki na zakończenie edukacji przedszkolnej dla 5 latków, dofinansowujemy wycieczki, zakupy pomocy dydaktycznych, a także upominki z okazji różnych uroczystości przedszkolnych, czy świąt.

Rada Rodziców w imieniu własnym, dzieci i nauczycieli Przedszkola Samorządowego bardzo dziękuje za wszystkie wpłaty. Państwa pieniądze są przekazywane na Fundusz Przedszkola - służą przedszkolu, a tym samym "wracają" do dzieci i do nas rodziców.

Wpłat dokonujemy na rachunek:

41 8144 0005 2001 0000 5308 0001

w tytule przelewu wpisujemy imię i nazwisko dziecka.