DEKLARACJA O POWROCIE DO PRZEDSZKOLA

maj 14, 2020

Szanowni Państwo!

W związku z zamiarem uruchomienia przedszkola po 24 maja br. rozpoczynamy zbieranie informacji dotyczących powrotu dziecka na zajęcia opiekuńcze.

O wstępną deklarację prosimy Rodziców oboje pracujących czynnie lub rodzica samotnie wychowującego dziecko i pracującego czynnie.
W szczególności pierwszeństwo mają dzieci pracowników ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem skutków epidemii.
Zebrane informacje, pozwolą organowi prowadzącemu kontynuować stosowne działania prowadzące do uruchomienia przedszkola oraz zawiadomić odpowiednie służby państwowe, a także podjąć wszelkie niezbędne decyzje, o których będziemy Państwa na bieżąco informować.
Deklaracje w postaci informacji mailowej zawierającej: imię i nazwisko dziecka, przewidywany czas pobytu w przedszkolu i oświadczenie o czynnym zatrudnieniu rodziców prosimy przesyłać elektronicznie na adres: przedszkole@koronowo.edu.pl do 18 maja br.

Z poważaniem Sylwia Kochańska – dyrektor Przedszkola Samorządowego w Koronowie