październik 15, 2023

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa ustanowione w 1972 roku, określone ustawą – Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela. Od 1982 roku na mocy ustawy Karta Nauczyciela obchodzone jako Dzień Edukacji Narodowej.

Jest to bardzo pozytywny dla nas dzień w którym nasi wychowankowie obdarowują nas swoimi uśmiechami, uściskami i własnoręcznie wykonanymi laurkami - to właśnie takie szczere podziękowania i wyrazy uznania są dla nas wyjątkowe.

Z tej okazji pragniemy złożyć życzenia wszystkim pracownikom naszego przedszkola, zarówno nauczycielom, jak i pracownikom obsługi i administracji. Życzymy, aby każdy dzień spędzany z wychowankami owocował satysfakcją z wykonywanej pracy.

Przy tej okazji dyrektor przedszkola mgr Monika Ćwikła wyróżniła część pracowników przydzielając NAGRODĘ DYREKTORA.

Nagrody zostały przyznane za sumienność, efektywną pracę, cierpliwość i niezwykłą wyrozumiałość w stosunku do wychowanków, sukcesy zawodowe, pomysłowość i ogromny trud włożony w wykonywaną pracę.

Img 20231013 Wa0036