IV SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKA

październik 23, 2016

23 października  2016 roku odbyła się IV SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKA, w której rywalizowały grupy przedszkolne w trzech kategoriach wiekowych. Jak co roku na hali panowała sportowa atmosfera, a na trybunach słychać było zagorzały doping kibiców.

W klasyfikacji generalnej zwyciężyły:

W grupie 4 latków - I miejsce zajęły „Zajączki” z przedszkola Misiowa Chatka, II były „Biedronki” z Przedszkola Samorządowego we Wtelnie, a II „Skrzaty pani Danki” z Przedszkola Samorządowego w Koronowie.

W grupie 5 latków - I miejsce zajęli podopieczni Misiowej Chatki - grupa o nazwie „Niedźwiadki”. II miejsce zajęły Krasnale z Wtelna, a III -  Sowy pani Trudzi z Przedszkola Samorządowego w Koronowie.

W grupie 6 latków - I miejsce zajęły „Kaczuszki” z Wtelna, na II miejscu  uplasowały się „Jeżyki” z Misowej Chatki, a na III miejscu „Promyczki” z Przedszkola Samorządowego w Koronowie.

Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale, które ufundowała jedna z lokalnych firm.

SERDECZNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW !!!

Img 1302

Img 1317