NAUKA I ZABAWA W DOMU

kwiecień 27, 2020

DRODZY RODZICE!

W związku z przedłużającą się sytuacją pozostawania w domu proponujemy Państwu cyfrowe lekcje języka angielskiego w grupach dzieci 3 i 4 oraz 5 letnich.

Za pośrednictwem wydawnictwa Nova Era dzieci mogą utrwalać materiał realizowany dotychczas z dziećmi w przedszkolu. Aby skorzystać z cyfrowych zajęć należy wejść na stronę www.englishplaybox.pl  i zalogować się. Logowanie jest bezpłatne.

Z górnego paska wybrać zakładkę LEKCJE CYFROWE, następnie do wyboru ukażą się Państwu trzy PLAY BOX-Y (pudełka). Czerwone pudełko przeznaczone jest dla 3 i 4 latków, a niebieskie - dla 5 latków. Po kliknięciu na nie udostępnią się lekcje z siedmioma rozdziałami. Każdy rozdział zawiera osiem lekcji. Poniżej znajduje się także przewodnik dla rodzica, w którym znajdują się propozycje różnych zabaw.

Można korzystać ze wszystkich rozdziałów i utrwalać z dzieckiem poznane w tym roku zagadnienia, obecnie 3 i 4 latki uczą się o kształtach, a 5 latki - o zwierzętach.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!