ORGANIZACJA PRACY W NOWYM ROKU

wrzesień 03, 2015

W wyniku rekrutacji na rok szkolny 2015/2016 przyjęto 297 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Pracujemy w 13 grupach. W budynku przy ul. Paderewskiego funkcjonuje grupa integracyjna z nauczycielem wspomagającym, do której uczęszcza 19 dzieci pięcio i sześcio latków ( 4 z orzeczeniami o kształceniu specjalnym, 3 dzieci objęte wczesnym wspomaganiem).

W trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych i estetykę otoczenia, w okresie wakacyjnym, udało sie przeprowadzić następujące prace remontowe: ul. Dworcowa 5 - wymalowano dwie łazienki i dwie klasy dziecięce; zakupiono nowe krzesełka i stoliki do klasy 3 latków; zakupiono nowe dywany do trzech klas oraz szafę; wyremontowano sprzęt w ogórdku przedszkolnym; wycięto i wywieziono drzewa z placu zabaw.

ul. Paderewskiego 3 - wymalowano trzy klasy dziecięce; korytarz ana parterze; zakupiono szatnię dziecięcą dla dwóch grup dziecięcych; zakupiono dywan do klasy pięciolatków oraz linoleum do klasy trzylatków; wymalowano płotki i wyremontowano sprzęt w ogódku przedszkolnym.

Cieszymy się z tego, co udało nam sie zrobić, ale budynki wymagają jeszcze wielu nakładów finansowych na remonty i modernizacje.