SPORTOWA NIEDZIELA Z SUKCESAMI !!!

październik 12, 2015

Już poraz trzeci spotkaliśmy się na zawodach sportowych przedszkolaków. Dzieci z Przedszkola Samorządowego, Misiowej Chatki z Koronowa i Przedszkola z Wtelna wzięły udział w konkurencjach sportowych.

W kategorii czterolatków zwyciężyły Sowy pani Trudzi z Przedszkola Samorządowego, na II miejscu uplasowały się Niedźwiadki pani Ewy z Misiowej Chatki, na III - Tropiciele pani Joli z Przedszkola Samorządowego. W grupie pięciolatków I miejsce zajęły Kubusie Puchatki pani Ali i Danki z Przedszkola Samorządowego, II - miejsce Jeżyki pani Magdy z Misiowej Chatki i III miejsce - Wesołe Słoneczka pani Agaty z Przedszkola Samorządowego.

SERDECZNE GRATULACJE !

WIELKIE PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ ORGANIZATOROM I SPONSOROM za ufundowanie wspaniałych nagród.

Wp 20151011 10 44 33 Pro

Wp 20151012 10 39 00 Pro